Hiustalo Tampere Turtola, Turtola
Citymarket Turtola
Martinpojankatu 4
33710 Tampere
Avoinna:
Ark 8-21 la 8-17, su suljettu (normaalisti:12-16) Pyhäpäivät voivat vaikuttaa liikkeeen aukioloaikoihin.
Reittihaku
Hiustalo Turtolan 12 paikkainen liike sijaitsee Turtolan kauppakeskuksessa, johon on helppo tulla ja autollesi saat ilmaisen pysäköinnin. Turtolan asiantunteva ja huumorintajuinen henkilökunta palvelee Sinua kaikkina viikon päivinä aamusta-iltamyöhään. Meille pääset helposti myös ilman ajanvarausta. Tiimillä on monipuolinen ammattiosaaminen ja halu kouluttautua, pysyä ajan hermolla.
Turtolan tuotemyymälässä on erittäin laaja tuotesarjojen valikoima, josta löytyy varmasti jokaiselle sopivat tuotteet. Meiltä löytyy laadukkaat Redken, Kerastase ja Moroccanoil tuotesarjat.

Nea
Parturi-kampaaja, esimies
Nea on pirteä ja reipas asiakaspalvelija. Vahvuutena tuotetietous, sekä lyhyiden hiustenleikkaus. Nea on vaaleidenhiusten ammattilainen sekä taitaa myös juhlakampaukset. Service also in English.

Annika
Parturi-kampaaja
VARAA AIKA
TURTOLA »
Mukava ja pirteä asiakaspalvelija. Tekee mielellään kaikkia parturi-kampaajan töitä. Service also in English.

Jenny
Parturi-kampaaja
Jenny on iloinen ja luotettava työssään. Lemppari töitä ovat erilaiset raidoitukset, värjäykset ja naisten hiusten leikkaukset. Tykkää myös kokeilla kaikkea uutta, asiakkaan toiveita kuunnellen.

Mimosa
Parturi-kampaaja (oppisopimusopiskeljia)
Mimosan töistä saa -10% alennuksen, hän on viimeisen vuoden parturi-kampaaja opiskelija.
Mimosa taitaa erityisesti monipuoliset värjäykset, sekä kampaamoleikkaukset!

Niina
Parturi-kampaaja
Niina on unelma ammatissaan työskentelevä pirteä parturi-kampaaja. Vahvuuksiina ja lempi töihin kuuluvat värjäykset sekä kihartamiskäsittelyt. Asiakkaiden toiveet huomioonottava.

Tiia
Parturi-kampaaja
Rohkea toteuttamaan erilaisia tyylejä, vahvuutena leikkaukset. Iloinen, reipas ja rautainen asiakaspalvelija.

Miia
Parturi-kampaaja, esimiesharjoittelija
SIIRTYNYTTAMPERE KOSKIKESKUKSEN LIIKKEESEEN.
Iloinen ja rempseä asiakaspalvelija, joka ei pelkää tarttua haasteisiin. Vahvuutena parturityöt.

Jessica
Parturi-kampaaja
SIIRTYNYT TURKU KUPITTAA LIIKKEESEEN.
Mukava ja rauhallinen parturi-kampaaja, vahvuuksina leikkaukset. Also in english.